ДОСЛіДЖЕННЯ ДЛЯ ВАС

ПОСЛУГИ

Ми використовуємо класичні та інноваційні методи досліджень

Якісні дослідження: Що? Як? Чому?

Коли вам треба зрозуміти, як ставляться до того чи іншого питання, бренду, продукту або послуги, чому люди діють так чи інакше, ми проводимо якісні дослідження:
Фокус-групи (креативні, конфліктні, «сімейні розмови», зустрічі з друзями, тощо) Етнографія, комерційна етнографія: супроводжуючі візити (покупка, візит, споживання, спосіб життя)
Глибинні інтерв’ю
Експертні інтерв’ю
Таємний покупець

Кількісні дослідження Скільки? Коли? Як часто?

Якщо вам важливо «бачити цифри», котрі відображають все населення чи окремі регіони або групи,ми запропонуємо найкращий метод кількісних досліджень Клієнт може бути певен, що в проекті буде використаний найбільш релевантний щодо його бізнес-задач підхід, котрий враховуватиме часові та бюджетні рамки проекту: Face-to-face інтерв’ю САТІ/телефонні інтерв’ю Екзит-поли/опитування на виході Холл-тести Онлайн-опитування Смс-опитування Touch screen Понад 10 років ми проводимо ad hoc проекти, трекінги, панельні дослідження та комбінуємо різноманітні сподоби відбору респондентів.

Онлайн-дослідження Нові можливості

Якщо ви зацікавлені в оперативному контакті зі своєю аудиторією. о проведення онлайн-досліджень – як якісних, так і кількісних – ми залучаємо людей з бази даних або знаходимо їх в момент покупки і споживання. Об’єднання соціологічних принципів та нових технологій дає можливість вийти на людей, до котрих раніше було важко «достукатися». Це і бізнес-, і VIP-аудиторія, важкодоступні групи, експерти, лікарі. Крім того, онлайн-технології дозволяють тестувати матеріали будь-якого формату (аудіо, відео), моделювати ситуації, «полицю респондента», навіть в 3D, а скоро і в 4D.

Робочі сесії Залучення всієї команди до проекту

Для надання практичних рекомендацій нашим Клієнтам ми проводимо робочі сесії, максимально занурюючись у бізнес Клієнта перед початком проекту та залучаючи людей, котрі будуть користуватися отриманими даними на практиці. За результатами досліджень ми проведемо робочу сесію з вашою командою, щоб кожен відчув, чого чекають від компанії споживачі і покупці, і втілив ці зміни в свою роботу. Для обговорення рекомендацій ми залучаємо експертів ринку – маркетологів-практиків, що мають досвід вирішення бізнес-задач.
Наші дослідження змінюють щоденні дії компаній.

Розробка гіпотез Максимум від проекту

Якщо вашому проекту потрібна ідея, ми, маючи багатий досвід спілкування зі людьми, зможемо припустити, як вирішити ваше питання і що привабить їх і яка з ваших відмінностей допоможе виділитися на ринку – що запропонувати і як їм про це сказати.
Ми розробляємо гіпотези, щоб перевірити їх у процесі досліджень і надати максимально повні відповіді на ваші запитання

Знання Ділимося знаннями

Організовуємо тренінги, котрі допомагають ефективно проводити дослідження:
7 способів проведення досліджень без «наступання на граблі» Сегментація споживачів у кейсах Комплексний аналіз інформації та підготовка звітів Як достукатися до аудиторії: що і як говорити Ми надаємо експертні оцінки щодо проведення досліджень та розробки дослідницьких програм і знаходимо експертів із практичним міжнародним досвідом, якщо у вас виникають запитання або ви хочете бути на крок попереду інших. Ви також можете придбати готові звіти, або разом з іншими учасниками ринку замовити кейси, котрі вам цікаві.

запуск
підготовка
розробка ідей
дослідження
робоча сесія
святкування

революційні методики

Для відбору респондентів, організації та модерування дискусій і аналізу отриманої інформації

об’єктивність

В аналізі ми відділяємо факти від гіпотез та думок і виділяємо те, що «подобається і не подобається», а в результаті може «зачепити»

Індивідуальність

у сервісі та пропозиції. ми проводимо дослідження для конкретного клієнта, вирішуючи конкретну задачу в заданих умовах

простота

в комунікації. ми говоримо і пишемо просто та доступно, щоб нас зрозумів кожен член команди клієнта – від кур’єра до засновника компанії

Практичність

результатів. наші клієнти розуміють, як можна вигідно використовувати отриману інформацію

прозорість

у всьому. ми відкриті щодо технологій та умов своєї роботи

відгуки

 • «Завдяки рекомендаціям компанії PRAVDA департамент маркетингу Альфа-Банку розробив план комунікацій з представниками малого та середнього бізнесу з некредитних пропозицій і продуктів, в рамках якого основний наголос робитиметься на детальне та глибоке інформування потенційних та існуючих клієнтів для донесення усіх переваг некредитних продуктів. Також, дане дослідження стало першим етапом проекту повної стратегічної сегментації аудиторії Альфа-Банку ».

  ДЕПАРТАМЕНТ МАРКЕТИНГУ І МС БИЗНЕСУ, "АЛЬФА-БАНК"
 • «Нестабільний розвиток відчизняного фінансового ринку вимагає щоденного критичнго аналізу ситуації. Практика свідчить, що дієвим інструментом адаптуватись до змін навколишнього середовища є система стратегічного управління і моніторинг ринку. Переваги системи моніторингу, яку ми замовили і отримаємо щотижнево від компанії Only Pravda полягає в тому, что вона дозволяє сформулювати тактичні завдання розвитку продуктової лінійки роздрібного бізнесу, оперативно адаптуватись до змін ринку і завдяки цьому підвисити конкурентнуспроможність Банку. Процес моніторингу ринку роздрібних продуктів (ставки, продукти, акції, спеціальні пропозиції и т.п.) носить циклічний, ітераційний характер, і таким чином, компанія PRAVDA виступає не просто аналітичним центром, який значно економить внутрішньобанківский ресурс, але й бізнес партнером, який своєчасно і об’єктивно оцінює ринкові можливості».

  Оксана Алієва, Начальник відділу маркетингу та СК АО "СБЕРБАНК РОССІЇ"
 • «В результаті дослідження було виявлено певну невідповідність місії компанії і сприйняття компанії клієнтами. І це дозволило впровадити необхідні коректування в роботу кафе, а також продемонструвати нашим співробітникам погляд з боку клієнтів. Це було дуже важливо і поліпшило культуру обслуговування ».

  ВЄНА БЄЛЄВА, ВЛАСНИК КАФЕ-КОНДИТЕРСЬКИХ «РЕПРИЗА»
 • «Ребрендинг, проведений на основі результатів досліджень надихнув не тільки уболівальників, але й наших гравців!».

  ОЛЕКСАНДР ВОЛКОВ, "БК КИЇВ"
 • «Вдячний компанії PRAVDA за проведення професійного і якісного дослідження з глибинного вивчення уподобань у продуктах для суші сегмента HORECA. В результаті така корисна інформація дала можливість нашій компанії правильно вибрати суші-товари для імпорту та дистрибуції на території України. У процесі дослідження компанія PRAVDA показала високий професіоналізм у комунікаціях з важкодоступною закритою аудиторією баєрів і шеф-кухарів HORECA і зуміла здійснити проект у найкоротші строки».

  МИКИТА ІГНАТЬЄВ, ДИРЕКТОР З МАРКЕТИНГУ, "INTERNATIONAL TRADE SERVICE"
 • «Отже, спробую написати правду про Правду , хоча важко говорити об’єктивно про людину, а саме такою для НадраБанку завжди була, є і, сподіваюся, буде «Правда», з котрою разом росли, були періоди , що не розлучалися багато днів, тижнів, місяців поспіль, з котрою проводили вихідні, їздили разом відпочивати… Ці рядки вже, мабуть, багато сказали, адже якби було погано – обмежились би простими контакт-репортами і сухими звітами про проект. Але ж ні, поняття «простота» та «сухість» для них нехарактерні в принципі!!! Вони вміють оживити будь-що, навіть найменший і найбільш банальний проект, придумати такий дизайн дослідження, котрий «навіть брехунів примусить казати правду» . Нестандартний підхід до всіх проектів приносив свої плоди – результати завжди успішно застосовувалися на практиці. Простий приклад: створені за результатами досліджень продукти «Жилищные решения» і «Депозити для моєї родини» були удостоєні кількох високих нагород на міжнародних конкурсах. Тепер, під час кризи та вирішення зовсім інших задач, є що згадати у хвилину ностальгії за старими та добрими часами. У нашій співпраці траплялося різне, але я завжди на них могла і, сподіваюся , можу покластися. Можна безконечно писати про здатність Правди «робити проекти за нереальні часові проміжки» - від ідеї до звіту з рекрутом та чотирма групами, і все за три дні. Можна довго говорити про їхню орієнтованість на клієнта та ще багато чого… Велике дякую Вам!!! І дуже сподіваюся, що ні криза, ні багато клієнтів не перетворять Вас на роботів, котрі штампують «аналітичні» звіти за шаблоном».

  ОКСАНА МОРОЗ, ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З МАРКЕТИНГУ, "НАДРА БАНК"
 • Platinum Bank успішно виконав з компанією ONLY PRAVDA цілий перелік проектів, серед яких були як якісні так і кількісні дослідження. Хочется відзначити унікальну оперативність цієї компанії і можливість виконати роботу в найкоротші терміни, не враховучи ні на час ні вихідні дні. Окрім того, безумовною перевагою ONLY PRAVDA є професійна команда, яку очолює висококласний експерт.  Усі дослідження, проведені нами сумісно з компанією ONLY PRAVDA, значно допомогли нам у вивченні ринків, а також зовнішніх і внутрішніх клієнтів, і в призвели до прийняття вірних маркетингових рішень.  Ми готові рекомендувати цю компанію для проведення досліджень будь-якої спрямованості і рівня складності.

  ДМИТРО АЛЕКСАНДРОВ, КЕРIВНИК ДОСЛIДЖЕНЬ "PT BANK"
 • «Завдяки висновками і рекомендаціями, які грунтуються на результатах проведення дослідження компанії «PRAVDA», були перепозиційовані деякі товарні категорії, розроблені нові види продукції, досягнуто більш чітке розуміння споживачів продукції ТМ« Останкіно ». Нестандартний підхід в методиці проведення досліджень від «PRAVDА» розкрив нові можливості просування ТМ «Останкіно», визначив нові ніші та сегменти розвитку».

  ОЛЬГА ПЕТРОВА, КЕРІВНИК ВІДДІЛУ РЕКЛАМИ І МАРКЕТИНГУ, "ОСТАНКІНО"
 • «Співпраця з ONLY PRAVDA – це завжди задоволення і гарантія проведення дослідження орієнтованого на клієнта. В різних проектах, зя кими співпрацювала з компанією ПРАВДА, вони проявляли гнучкість, вміння швидко впорюватись по теміновим запитам та змінах в деталях проекту, сильні аналітичні здібності та вміння розуміти потреби бізнеси і н адавати рекомендації як «керівництво до дій». Менеджери проектів і модератори Правды завжди чітко притримувались термінів, активно ініціювали брифінг и де-брифінг сессії та професійно ведуть якісні дослідження, починаючи від домашніх візитів до обговореннь. Окрім того, я можу сказати, що якісні дослідження з ONLY PRAVDA допомагають мені та моїй компанії приймати правильні и своєчасні рішення по ключовим бізнес питанням. І звісно завжди приємно працювати з людьми, які втілюють принцип «Позитивні рішення створюються позитивним ставленням».

  ІРИНА НЄРПАС, СMK INSIGHTS EE, P&G
 • “Із проведенням досліджень в нашій організації ми зустрілись уперше і тепер, після того, як ми співпрацювали із ”Онлі Правда", з упевненістю можу сказати, що нам пощастило з вибором партнера. Компанія ”Онлі Правда" провела для МЕСКЦ "Гилель" дослідження єврейської молоді, тема не найлегша і мало вивчена, та і завдання були поставлені дуже різнопланові. Але команда ”Онлі Правди" впоралася з ними на "відмінно", і нам було дуже приємно співпрацювати! Саме співпрацювати, оскільки професійний підхід, урахування усіх наших побажань, цінні поради і рекомендації - усе це перетворило процес дослідження на приємний досвід для "Гилеля" і усіх наших співробітників. Так тримати! І спасибі за Правду про нас"!

  ЙОСИП АКСЕЛЬРУД, РЕГІОНАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР МЕСКЦ «ГІЛЕЛЬ» В УКРАЇНІ, БІЛОРУСІ, МОЛДОВІ, УЗБЕКИСТАНІ, АЗЕРБАЙДЖАНІ І ГРУЗІЇ

We answer your questions

Phasellus rhoncus non mi sed faucibus. Donec sollicitudin posuere ante, in tristique velit pellentesque id. Nulla nibh arcu, cursus eu consectetur ut, tincidunt ac magna. Donec vitae orci nunc.

Nullam interdum in purus non porttitor. Nulla mollis eu neque eu ornare. Proin eget placerat massa, ac maximus massa. Nullam bibendum et velit sed volutpat. Donec rutrum porttitor nibh.

Aenean malesuada condimentum nisl, eu posuere leo porta sodales. Quisque semper faucibus nisl in maximus. Morbi blandit eget risus ut aliquam. Fusce eget faucibus est, at molestie ex felis mi.