ONLY PRAVDA

ПРО НАШІ ПРОЕКТИ

Тут ви можете ознайомитись із прикладами наших робіт.
Якщо вас цікавить кейс для вашої ситуації,
напишіть нам: info@onlpravda.com

shop_full

Сарафанне радіо на ринках

СИТУАЦIЯ

Ринки –  вагомий канал продажів для бізнесу крупної міжнародної компанії, і найбільш важливу роль у цьому процесі відіграють продавці. На сьогодні компанія користується різними мотиваційними елементами, спрямованими на те, щоб зацікавити продавців рекомендувати продукцію компанії. Водночас дані з полів свідчать, що конкуренти часто досягають більших успіхів у мотивації продавців відкритих ринків, тоді як програми Замовника викликають менше зацікавленості та ефекту, ніж очікується.

Розробка мотиваційної програми для B2B

1. Зібрати інсайти щодо існуючих та потенційних мотиваційних елементів, котрі становлять найбільший інтерес для продавців, та втілити їх у своїй мотиваційній програмі.
2.  Дізнатися, як можна вплинути на те, щоб продавці рекомендували купувати саме продукцію Замовника, а не конкурентів; які інформація та матеріали допоможуть цього досягнути.

Розробка мотиваційної програми для B2B

Глибинні інтерв’ю та міні-фокус-групові дискусії з продавцями та власниками точок на ринках.

Розробка мотиваційної програми для B2B

У результаті розроблені практичні рекомендації, що містять необхідні елементи програми лояльності для традиційних каналів продаж компанії. Елементи розроблені з урахуванням особливостей ЦА, а також двох типів учасників – реалізаторів та власників – що дозволить стимулювати як представленість та викладку продукції, так і рекомендації покупцям.